Zbliżające się wakacje to doskonała okazja do wspólnego świętowania. Z tej okazji wychowankowie bursy przy ul. Wyzwolenia 49 zostali zaproszeni na pizzę, która była miłym akcentem na zakończenie tegorocznego roku szkolnego.
Rozstrzygnięto także Konkurs Czystości, a najbardziej dbający o prządek wychowankowie otrzymali pamiątkowe dyplomy a także słodkie upominki.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych oraz pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji!